Rakovina kože

Aplikácia Skin Vision vám pomôže pri samovyšetrení kožných útvarov

29

jún 2022

0

Aplikácia Skin Vision

Samovyšetrovanie pokožky na celom tele je jedným zo základným princípov prevencie vzniku kožných ochorení, či dokonca rakoviny kože. Ak si totižto sami včas všimneme akúkoľvej čo i len menšiu zmenu na našej koži a venujeme jej pozornosť, môžeme predísť rozšíreniu ochorenia.

Niektorí z nás dlhšie otáľajú s návštevou kožnej ambulancie, a preto sú už dostupné aj mnohé aplikácie, ktoré si jednoducho môžete stiahnuť do vášho mobilu.

Jednou z nich je aj najnovšia aplikácia SkinVision. Je to profesionálna aplikácia pre smartfóny, ktorá rozširuje možnosť samovyšetrenia vašej pokožky a zvyšuje znalosti o tom, kedy konať, ako a prečo. Poskytuje presnú a včasnú detekciu rakoviny kože spolu s najspoľahlivejším personalizovaným poradenstvom v oblasti zdravia pokožky a odporúčaním zdravotnej cesty.

V centre tejto služby je aplikácia SkinVision, čo je regulované lekárske zariadenie, ktoré spája technológiu AI s odbornými znalosťami odborníkov v oblasti zdravia pokožky a dermatológov. SkinVision je služba voľby, či chcete riešiť svoje najbezprostrednejšie obavy, zistiť, aké kroky by ste mali podniknúť ďalej, pochopiť rizikový profil svojej pokožky a zaviesť do svojho sezónneho rytmu najinteligentnejší režim zdravia pokožky.

Vďaka vysoko presnému algoritmu založenému na AI kombinuje špičkovú technológiu s najlepšími odbornými znalosťami a podporou dermatológov vo svojej triede. Aplikácia je klinicky overená a regulovaná zdravotnícka pomôcka, ktorá dokáže odhaliť príznaky najbežnejších druhov rakoviny kože s citlivosťou až 95 %.